Idriz Bajrami vuan nga leukemia, ka nevojë për ndihmë

KafeIN - YouTube Artan Rexhaj bmw g30 albania bossi 19 May 2020 Lunis Rexhaj Are You Putin!? Russian President Meets

Presidenca është solidarizuar me Italinë për shkak të situatës së rëndë që po kalon vendi nga koronavirusi, ku numri i të infektuarve dhe viktimave në vend vijon të mbetet në shifra të larta. Protesta e opozitës, ja ku ishte Majlinda Bregu (FOTO) Posted: 13 May 2017 07:46 AM PDT Sipas kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në tubimin e sotëm të opozitës kanë marrë pjesë rreth 600 mijë persona. Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, përmes një shkrimi të publikuar në Facebook është shprehur të jetë i tronditur për vdekjen e policit kosovar në Zhur të Prizrenit dhe plagosjen e dy të tjerëve. Lajme, Shqip, Analiza letrare, Ese, Programe, Libra, Fjalor, Përkufizime, Fjalë të urta, Mjekësi, Shëndetësi Prokurimi i Komunës së Gjilanit paguan 12,757 euro për një centimetër të semaforit. Sipas raportit të vlerësimit të prokurimit të Komunës së Gjilanit, një ndër arsyetimet për eliminimin e ofertave më çmimin më të ulët ka qenë dallimi i madhësisë së semaforit të ofruar, i cili, sipas tyre ishte 200 milimetra, ndërsa komuna kishte kërkuar që ai të jetë 210 milimetra

[index] [23224] [25374] [9959] [21602] [9564] [4769] [25567] [21007] [3043] [10276]

KafeIN - YouTube

This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue Albatros Rexhaj në KafeIN 23/07/2019 IN TV Albania by In Tv Albania. 15:32. ... Majlinda Keta në KafeIN 25/06/2019 IN TV Albania by In Tv Albania. 22:55. Martha gets heated with Symone Sanders over Biden's 5 decades-long career - Duration: 7:53. Fox News Recommended for you. New Russian President Vladimir Putin visits Irkutsk following recent floods and meets the only child who didn't go on a free vacation financed by the Russian government. Subscribe to Vesti News https ... How to Prepare for the Future and Avoid Being Caught the Crash - Robert Kiyosaki & George Gammon - Duration: 42:38. The Rich Dad Channel Recommended for you. New

Flag Counter